No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Werner pranon: Isha mes Liverpool dhe Chelsea, ja pse zgjodha ekipin londinez!

Werner pranon: Isha mes Liverpool dhe Chelsea, ja pse zgjodha ekipin londinez!

Sulmuesi i Chelsea Timo Werner foli në një konferencë shtypi për transferimin e tij te ekipi londinez, gjithashtu duke përmendur edhe klubet e tjera të interesuara për të: “Kur vendosa të largohem nga Leipzig unë fola me disa klube përveç Chelsea, por nuk dua të flas shumë për të tjerët”.

“Kishte klube si Liverpool. Ndoshta mund të kisha shkuar në klube të tjera, por në fund vendosa Chelsea sepse ishte vendimi më i mirë që mund të merrja. Jo vetëm në stilin e futbollit por në atë që ata më treguan. Një vendim i vështirë në fund të fundit, por unë jam shumë e ngazëllyer, krenar dhe i lumtur që vendosa në këtë drejtim. Tani jam këtu prej dy muajsh dhe ndihem mirë “.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments