No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pasi firmosi me Muriqin, Lazio gati për goditjen tjetër! Igli Tare peshkon...

Pasi firmosi me Muriqin, Lazio gati për goditjen tjetër! Igli Tare peshkon në Kinë një korean

Pasi ka rregulluar sulmin me Muriqi dhe me mbërritjen e Fares për vizitat mjekësore, Lazio është gati të përqendrohet në mbrojtje. Në listën e emrave të hartuar nga Tare qëndron ajo e Kim Min Jae, një korean 23-vjeçar që luan në Kinë te Pekin Gouan.

Un coreano per la Lazio: Kim Min Jae dal Beijing Guoan, operazione da 15 milioni | Goal.com

Bardhekaltërit e kanë studiuar atë drejtpërdrejt, duke marrë një përshtypje të shkëlqyer. Lotito tashmë ka paraqitur një propozim të parë prej 12 milion eurosh plus 3 bonuse, të cilat klubi kinez i ka konsideruar seriozisht në mënyrë që të fillojë negociatat të cilat – sipas La Gazzetta dello Sport – mund të mbyllen në një kohë të shkurtër.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments