No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Marrëveshje totale, mbrojtësi i Realit te Tottenham për 30 milionë euro

Marrëveshje totale, mbrojtësi i Realit te Tottenham për 30 milionë euro

Real Madridi dhe Tottenham kanë arritur marrëveshje totale për kalimin e Sergio Reguilon në Premier League. Gazeta “Marca” e raporton këtë, duke shpjeguar se për mbrojtësin 23-vjeçar spanjoll, klubi anglez do të paguajë 30 milionë euro. Për zyrtarizimin e transferimit, i cili mund të mbërrijë nesër, priten vetëm ekzaminimet mjekësore të lojtarit. Reguilon është i gatshëm të transferohet te “Spurs”, edhe pse u tha se ishte afër Manchester United.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments