No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Marotta përgatit një dhuratë tjetër për Conte-n

Marotta përgatit një dhuratë tjetër për Conte-n

Janë të shumta lajmet e merkatos që vijnë nga shtëpia e Inter-it. m

Pasi është ëndërruar Messi për disa ditë, zikaltrit kanë mbyllur me sukses operacionin Vidal, por skuadrës së Conte-s i mungon akoma diçka për t’u konsideruar e kompletuar në të gjitha repartet.

Një nga repartet që do të përforcojë Conte është sulmi. Qëndrimi i Perisic nuk mjafton për t’i dhënë pak frymëmarrje dyshes Lautaro-Lukaku.

Për këtë arsye Marotta po punon për t’i dhuruar Conte-s një sulmues që do të mund ta përdorë kur Lautaro ose Lukaku do të kenë nevojë për një pushim.

Sipas Tuttosport, zikaltrit janë shumë afër arritjes së marrëveshjes për Llorente-n, ish-lojtari i Conte-s tek Juventus.

Ky operacion do t’i kushtojë rreth 2.5 milionë euro Inter-it, akoma më pak se 5 milionët e kërkuara nga Chelsea për Giroud.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments