No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Merr fund, Vedat Muriqi prezantohet tek Lazio

Merr fund, Vedat Muriqi prezantohet tek Lazio

Ka përfunduar. Pas dy muajsh episodesh të ndryshme, sot është zhvilluar episodi i fundit i “telenovelës” Vedat Muriqi tek Lazio.

Klubi italian ka prezantuar bomberin e Kosovës.

Vedat Muriqi ka nënshkruar kontratë pesë-vjeçare me romakët.

“Vedat Muriqi është lojtar i ri i Lazios”, shkruan Lazio

Sulmuesi prizrenas u transferua nga Fenerbahce.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments