No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Llapi me fanella "Nike" dhe sponsor të ri

Llapi me fanella “Nike” dhe sponsor të ri

Llapi ka prezantuar fanellat e reja për edicionin 2020/21, të cilat janë të markës së njohur, “Nike”. 

Fanella e parë do të jetë me ngjyrë të kaltër, sipas ngjyrave tradicionale të skuadrës nga “Zahir Pajaziti”.

Fanella e dytë do të jetë e bardhë, ndërkohë fanella e tretë do të jetë e kuqe, një ngjyrë e befasishme e përzgjedhur nga zyrtart e këtij klubi.

Gjithashtu klubi ka arritur marrëveshje me një kompani të suksesshme në Evropë, e cila udhëhiqet nga një shqiptar dhe emri i saj do të jetë në mesin e fanellave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Ngritja e madhe e futbollit kosovar

Edicioni i sivjetmë në elitën e futbollit kosovar është duke i numëruar hapat e fundit para se ta mbyllë një garë jashtëzakonisht...

Rebic kalon Milan në avantazh me një super gol (Video)

Është zhbllokuar në minutën e 13-të ndeshja mes Milan-it dhe Genoa-s, e vlefshme për javën e 31-të të Serisë A. Kanë qenë kuqezinjtë që kanë...

Munishi flet për aventurën e tij te Gjilani

Trajneri i mirënjohur dhe karizmatik në futbollin e Kosovës, Ismet Munishi e ka nisur një aventurë të re te skuadra e Gjilanit. Në një periudhë...

Vjen oferta e parë për Cristiano Ronaldon, 17 milionë euro në sezon

E ardhmja e shumë lojtarëve të Juventus është në dyshim. Cristiano Ronaldo, Dybala dhe Morata, për arsye të ndryshme, janë në diskutim. Veçanërisht portugezi, për të...

Recent Comments