No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lajm i keq te Interi! Ylli i ekipit dëmton shpatullën dhe krahun...

Lajm i keq te Interi! Ylli i ekipit dëmton shpatullën dhe krahun në miqësore

Lajm i keq te Interi, sidomos në prag të rifillimit të seznit. Në miqësoren që po luhet ndaj Luganos ku ka shënuar Dalbert golin e parë, Nicolo Barella, mesfushori i talentuar i blerë sezonin e shkuar te Cagliari, ka përplasur fort krahun dhe shpatullën, duke lënë lojën.
Lajmi është raportuar nga “Sky Sport”, që megjithatë flet për një dëmtim jo shumë serioz dhe se mund të ketë rikuperim të shpejtë të futbollistit, edhe pse duhen pritur analizat dhe sidomos radiografia.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ky është futbollisti me çmimin më të lartë në Superligën e Kosovës

Forma fenomenale nga Mirlind Daku në këtë sezon i është rritur edhe vlera në treg, ku nga 300 mijë euro, tani ka...

Barça dhe Juventus, luftë e ashpër për Kun Agüero

Sikurse shkruan sot katalanasja “Sport”, Barça ka vendosur të futet në garë për Kun Agüero. Pas disa ditësh reflektimi, klubi Blaugrana duket i bindur:...

B*OMBA NGA SPANJA: “Mbappe do të luajë te Reali sezonin tjetër”

Kylian Mbappe dhe Real Madrid do të bashkohen së shpejti. Bomba e lëshuar nga emisioni “Chiringuito” në Spanjë ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. Ka...

Kjo është arsyeja e mungesës së Ramosit në ndeshjen kundër Liverpoolit

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Mbrojtësi spanjoll është duke u shëruar nga lëndimi...

Recent Comments