No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Gattuso jep pëlqimin e tij, Napoli pranë goditjes në merkato! Mund të...

Gattuso jep pëlqimin e tij, Napoli pranë goditjes në merkato! Mund të rikthejë ish-futbollistin e Milanit

Argumenti kryesor te Napoli për momentin është e ardhmja e Milik por merkato nuk po ndalet, përkundrazi.
Klubi, në fakt, ka filluar kontakte të reja për Deulofeu, sipas asaj që ka mësuar Gianluca di Marzio.
Spanjolli ka përsëritur në mënyrë të vazhdueshme qëllimin e tij për t’u kthyer në Itali, në veçanti te Milani i cili, megjithatë, tani ka përparësi të tjera.

Kështu, për ish-lojtarin e Barcelonas është ndezur flirti me Napoli. Deulofeu është një objektiv dhe dëshirë e vjetër e drejtorit sportiv Giuntoli, që e donte atë që në kohën e Sarrit; mbetet vetëm për të kuptuar nëse operacioni mund të bëhet me formulën e huazimit me të drejtën e blerjes (ose detyrimi i lidhur me një numër të caktuar paraqitjesh).
Megjithatë ish-lojtar i Milanit mund të bëhet një mundësi për krahun dhe Gennaro Gattuso ka dhënë ok.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Ceferin: Perez do president kukull, Barçës nuk i vë faj! Ju tregoj si më kërkuan falje

Aleksander Ceferin, presidenti i UEFA-s, është rikthyer të flasë për European Super League dhe numri një i futbollit europian zbulon se disa...

Asisti spektakolar i Di Maria: Më lehtë e bëjë këtë, sesa të godas me këmbën e djathtë (VIDEO)

Anësori i Kombëtares së Argjentinës, Angel Di Maria mbrëmë dhuroi asistin e vitit. Paris Saint-Germain u kualifikua në gjysmëfinale...

Benzema në super formë, barazon rekordin e legjendës Raul

Karim Benzema ishte lojtari më i dalluar në fitoren e Real Madrid me rezultat 3-0 ndaj Cadizit, duke shënuar dy gola.

Superliga, reagon Maldini: Nuk dija gjë, por u kërkoj falje tifozëve

Perez pretendon se Milani nuk ka dalë ende nga Super Liga, megjithatë drejtori teknik i kuqezinjve, Paolo Maldini nuk ka ngurruar t’u...

Recent Comments