No menu items!
Ballina KRYESORE Muriqi po i kryen testet mjekësore, shumë shpejt zyrtarisht lojtar i Lazios

Muriqi po i kryen testet mjekësore, shumë shpejt zyrtarisht lojtar i Lazios

Te infektuar: 14.637 Sheruar: 11.435 Vdekur: 596

Muriqi po i kryen testet mjekësore, shumë shpejt zyrtarisht lojtar i Lazios

FutbollGazeta Express14/09/2020 10:52

Vedat Muriqi është duke i kryer testet mjekësore në qendrën mjekësore të Lazios, para se t’i bashkohet zyrtarisht klubit nga Serie A duke nënshkruar kontratë afatgjate.

Përfaqësuesi i Kosovës Muriqi mbërriti në Romë të dielën në mesditë nga Stambolli, ndërsa sot herët në mëngjes u paraqit në qendrën mjekësore të Lazios për t’iu nënshtruar testeve mjekësore.

Lexo Edhe:Aston Villa konfirmon interesimin për Rashicën, zbulohet oferta për të

Dhe Lazio njofton se 26-vjeçari është duke i kryer testet në këto çaste.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Italianët të çmendur pas gazetares shqiptare, i ofrojnë kontratë marramendëse

Prej disa javësh, moderatorja sportive Eva Murati ka qenë e përfolur jo vetëm në mediat vendase por edhe ato italiane.

Presidenti i La Liga “shuplakë” Perezit: U tregove injorant

Kjo goditje vjen për kreun e Realit të Madridit pasi ka marrë fund ideja e krijimit të kompeticionit të ri.

Werder Bremen – Mainz, Rashica startues – formacionet zyrtare

Werder Bremeni do të jetë nikoqir i Mainzit në takimin e vlefshëm për xhiron e 30-të kampionale në Bundesliga.

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Recent Comments