No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Greenwood kapet me substanca narkotike

Greenwood kapet me substanca narkotike

Nuk kanë fund skandalet për Mason Greenwood. Adoleshenti i artë i Manchester United ka marrë një shuplakë të fortë dhe një njollë të madhe në profesionalizmin e tij.
18-vjeçari pasi u përjashtu nga kombëtarja e Anglisë, pasi kishin lejuar dy vajza të futen në hotelin e tyre duke thyer rregullat e COVID-19, bie sërish viktimë e sulmeve në internet. Ai është filmuar sërish nga një tjetër vajzë duke pirë “hippy crack”.
Ai shfaqet duke thithur një tullumbac me lëndën e lehtë narkotike. Kjo substancë nuk është e jashtligjshme dhe ka përdorim të gjerë në Angli, por kur bëhet fjala për një futbollist gjërat janë ndryshe.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Manchester City blindon Foden me një rrogë marramendëse

Phi Foden ka shpërthyer. Në përballjen e dyfishtë kundër Borussia Dortmund në çerekfinalet e Champions League ka qenë vendimtar në të dy ndeshjet, për...

Musaila realizon dy gola, Bayern fluturon (VIDEO)

Bayern Munich e mbyll pjesën e parë në fushën e Wolfsburg me rezultatin 3-1. https://streamable.com/7jwios Pas fillimit super të djemve të Hansi Flick me golin e...

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Recent Comments