No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pjanic zbarkon te Barcelona, mesazh zemre për tifozët bardhezinj

Pjanic zbarkon te Barcelona, mesazh zemre për tifozët bardhezinj

Këtë herë me të vërtetë ka mbaruar. Miralem Pjanic e lë aventurën e tij te Juventusi për të filluar një të re te Barcelona. Ai ka fluturuar drejt Katalonjës. Boshnjaku, i blerë nga Blaugrana-t paralelisht me Arthur te bardhezinjtë, e la aeroportin e Torinos mbrëmë rreth orës 20:00 dhe fluturoi drejt fazës tjetër të jetës dhe karrierës.

Po mbrëmë vonë, ai mori mesazhin “Bienvenido” në celular, nga kompanitë mobile që operojnë në territorin spanjoll. Pra, është gati prezantimi i tij në “Camp Nou”. Pak para se të hipte në avion, Pjanic u drejtoi një mesazh zemre tifozëve të Juventusit: “Përshëndetje, ju uroj më të mirën!”

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Recent Comments