No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Dështon transferimi i Zhegrovës, kthehet te Genku

Dështon transferimi i Zhegrovës, kthehet te Genku

Ka dështuar transferimi i Edon Zhegrovës nga Genku i Belgjikës tek Baseli.

Lajmin e ka zyrtarizuar pak minuta më parë klubi i Genkut, sipas të cilëve lojtari është kthyer në Genk, pas një viti e gjysmë huazimi tek Baseli.

“Një marrëveshje për transferimin përfundimtar tek Baseli nuk është arritur, deri në një njoftim tjetër. Kosovari ka kontratë deri në mesin e vitit 2021”, ka njoftuar Genku, raporton Gazeta Olle.

Zhegrova ishte pranë transferimit në Basel, por duket se gjiganti zviceran nuk ka përmbushur kërkesat e Genkut.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments