No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Atdhe Nuhiu prezantohet te APOEL Nicosia

Atdhe Nuhiu prezantohet te APOEL Nicosia

APOEL kanë zyrtarizuar  transferimin e Atdhe Nuhiut.

Gjiganti kosovar i sulmit, Atdhe Nuhiu, ka bërë një hap tjetër në karrierën e tij.

Nuhiu i është bashkuar skuadrës nga Qipro, APOEL Nicosia, transmeton lajmi.net.

Kosovari pak javë më parë ndërpreu aventurën me Sheffield Wednesday, kurse tani do të vazhdojë diçka të re.

Mbetet të shihet se çfarë ka për t’i dhënë Nuhiu sulmit të APOEL, skuadër me të cilën nënshkroi për dy vite.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments