No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Një klub i madh vendos në pjatë 60 mln euro për Kante!...

Një klub i madh vendos në pjatë 60 mln euro për Kante! Interi del nga gara duke mos shitur dot askënd

Probleme për merkaton e i nterit sepse ëndrra Kante mund të mbetet thjesht… ëndërr! N’Golo, në fakt, sipas Tuttosport, ka përfunduar në shënjestrën e Manchester United.
“Djajtë e Kuq” janë gati që të i nvestojnë 60 mln eurot e kërkuara nga Chelsea për futbollistin francez që u ble disa vite më parë nga Leicester. Vështirë që zikaltërit të mbledhin ato para dhe të barazojnë ofertë e ekipit të Solskjaer.
Kjo pasi deri tani oferta për Perisic, Nainggolan, apo edhe lojtarë të tjerë si Brozovic, Gagliardini dhe Vecino ende nuk kanë ardhur! Pa harrua këtu edhe Milan Skriniar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Recent Comments