No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Përparim Osmani bëhet me skuadër të re

Përparim Osmani bëhet me skuadër të re

Përparim Osmani është bërë me skuadër të re.

Mbrojtësi i djathtë me shumë bagazh në Superligë, ka arritur marrëveshje me Flamurtarin e Prishtinës.

Lajmin e ka konfirmuar vetë lojtari për Gazetën Olle.

Marrëveshja është një-vjeçare.

Osmani së fundi ishte pjesë e Drenicës, ndërsa më herët ka luajtur edhe me Prishtinën, Ferizajn, Besën etj.

Flamurtari garon në Ligën e Parë, me synime për t’u rikthyer sërish në Superligë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Recent Comments