No menu items!
Ballina KRYESORE Shqipëria zhgënjen në "Air Albania", mposhtet nga Lituania

Shqipëria zhgënjen në “Air Albania”, mposhtet nga Lituania

Kombëtarja e Shqipërisë ka zhgënjyer sërish në stadiumin e ri “Air Albania”. Kësaj radhe kuqezinjtë janë mposhtur nga Lituania, me rezultat 1:0, në kuadër të Ligës së Kombeve. Për dallim nga loja e paraqitur në Bjellorusi ku Shqipëria mori pikët e plota, kësaj radhe djemtë e drejtuar nga Edi Reja zhgënjyen plotësisht.

Donatas Kazlauskas shfrytëzoi një gabim të mbrojtjes së Shqipërisë dhe daljes së gabuar të Thomas Strakoshës, për të realizuar golin e fitores për të tijtë.

Deri në fund, Shqipëria u mundua me të gjitha forcat, por nuk arriti që të gjejë të paktën golin e barazimit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Agnelli pranon se Superliga Evropiane mori fund

Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit ka pranuar se Superliga Evropiane nuk mund të vazhdojë siç ishte planifikuar pa gjashtë klubet nga Premier League. Agnelli...

Ceferin i lumtur: E admirueshme ta pranosh gabimin, vazhdojmë së bashku

Sot në mëngjes, presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, tha fjalën e tij mbi njoftimin zyrtar për shtyp se klubet u tërhoqën nga...

Pas tërheqjes së anglezëve, Superliga pezullohet zyrtarisht: Do ta rimodelojmë projektin

Nga siguria totale në zbritjen vertikale. Për disa orë projekti i Superligës u shemb në vetvete. Protesta të gjalla nga trajnerë dhe...

Recent Comments