No menu items!
Ballina KRYESORE Sadiku: Ndikoi lodhja, shpenzuam shumë energji në Bjellorusi

Sadiku: Ndikoi lodhja, shpenzuam shumë energji në Bjellorusi

Sulmuesi i kuqezinjve Armando Sadiku u rikthye në Kombëtares pas një periudhe të gjatë, por nuk arriti të gjejë golin në duelin me Lituaninë. Ai pas ndeshjes theksoi se ekipit kuqezi i mungoi freskia. “E kishim përgatitur mirë ndeshjen por edhe lodhja ndikoi sepse shpenzuam shumë energji në ndeshjen e parë. Nuk e kishim atë freskinë në metrat e fundit, andaj duhet ta harrojmë sa më shpejtë këtë ndeshje. Unë u përpoqa të japë më të mirën dhe atë çfarë ma kërkoi trajneri. Stadiumi i mallkuar? Do të doja të shënoja dhe ta inauguroja këtë stadium me gol siç e bëra në Shkodër, por nuk e kisha freskinë e duhur në rastet që mu dhanë”, ka thënë Sadiku.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments