No menu items!
Ballina KRYESORE Hysaj: Nuk krijuam raste për ta fituar ndeshjen!

Hysaj: Nuk krijuam raste për ta fituar ndeshjen!

Kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë ka komentuar humbjen e pësuar nga Lituania, si dhe kartonin e tij të kuq.

“Nuk shkoi si duhet sepse nuk krijuam asnjë rast për të shënuar. Ata ishin një ekip që e mbrojtën shumë mirë topin. I vetmi problem që s’kemi filluar me kampionatet ku luajmë dhe kjo ndikoi. Shumë faj kemi vet sepse nuk krijuam asnjë rast për të shënuar dhe s’kishim si ta fitojmë ndeshjen. Kartoni? Mund ta kuptoj të parin, por të dytin nuk e kuptoj se ishte një simulim i qartë i kundërshtarit. Shpresoj se dy ndeshjet e tetorit do të jenë më të mira sepse të gjithë lojtarët do të fillojnë me klubet e tyre dhe do të jenë më të përgatitur”, ka theksuar Hysaj.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments