No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ekskluzive: Agim Ademi nuk është i prekur me koronavirus

Ekskluzive: Agim Ademi nuk është i prekur me koronavirus

Sot gjatë ditës portali Gazeta Metro ka publikuar një lajm se kinse presidenti i FFK-së, Agim Ademi është infektuar me koronavirus. Ky portal që vazhdimisht ka shkruar kundër FFK-së dhe presidentit të saj në muajit e fundit është thirrur në burime të saj të “afërta” me presidentin e FFK-së. Megjithatë, Futbolli.info ka siguruar testet e kryera nga presidenti Ademi, të cilat konfirmojnë se ai është negativ në virusin Covid-19. Kjo nuk është hera e parë që ky portal shkruan të pavërteta dhe thirret në burime fantazmë në dëm të numrit një të FFK-së, por që fatmirësisht tashmë në opinion lajmet e këtij portali merren me skepticizëm.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments