No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Video: Eventi i tmerrshëm, Mourinho u fut frikën në palcë futbollistëve

Video: Eventi i tmerrshëm, Mourinho u fut frikën në palcë futbollistëve

Tottenhami ka ndërmarrë një tur ekstrem për futbollistët. Klubi vendosi që të vizitonin gjelin, simbolin e klubit të vendosur në çatinë e stadiumit.

Të gjithë futbollistët ishin pjesë e këtij turi, por gjithçka ishte e frikshme. Disa nga futbollistët që kishin frikë lartësitë i shfaqen emocionet e tyre, ndërsa disa të tjerë e shijuan në maksimum.

Sttadiumi i ri i Tottenhamit është ndër më të mirët në Angli, mos më i miri. Ata e inaguruan sezonin e kaluar dhe gjithçka është e teknologjisë së fundit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments