No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ronaldo kapet “mat” në tribunë, përgjegjësja e sigurisë nuk e fal (video)

Ronaldo kapet “mat” në tribunë, përgjegjësja e sigurisë nuk e fal (video)

Me rastin e ndeshjes të Portugalisë së tij kundër Kroacisë, Cristiano Ronaldo ka qenë spektator në tribunë.

Ka qenë një spektakël i bukur për yllin e Juventus-it, duke parë se Portugalia ka fituar 4-1 pavarësisht mungesës së tij, por CR7 ka qenë protagonist i mbrëmjes edhe pse nuk ka luajtur.

Ronaldo nuk ka mundur të zbresë në fushë për shkak të një problemi në këmbë dhe ka qenë i detyruar ta ndjekë sfidën nga tribuna.

Telekamerat kanë kapur një moment në të cilin përgjegjësja e sigurisë e UEFA-s i ka tërhequr vëmendjen sepse nuk kishte vënë maskën kundër Covid-19.

Kampioni i Juventus është bindur menjëherë pa bërë fjalë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments