No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR RINOVIMI: Kërkesa të frikshme për Donnarumman, Raiola tremb Milanin!

RINOVIMI: Kërkesa të frikshme për Donnarumman, Raiola tremb Milanin!

Milani do të rinovojë kontratën me Gianluigi Donnarumman, pasi ajo ekzistuesja i skadon në qershorin e 2021. Ekipi italian nuk dëshiron që ta humbasë me parametra zero liderin e tyre dhe duan të rinovojnë.

Bisedimet pritet të jenë shumë të vështira, pasi në mes të tyre është agjenti Mino Raiola. Ky i fundit njihet për komisionet e tij të mëdha dhe bisedimet mjaft të vështira.

Ai u ka kërkuar drejtuesve të Milanit 10 milionë euro në vit për portierin. Kuqezinjtë nuk kanë ndërmend të shkojnë më shumë se 6 milion, siç e ka, plus 1 milion euro bonus për Champions League. Situata nuk duket aspak shpresëdhënëse për portierin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Nga maji, tifozët do të lejohen në ndeshjet e Serie A

Kryeministri italian, Mario Graghi ka shpallur masat e reja për Covid-19. Ai deklaroi se nga prilli, sportet si futsall,...

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Recent Comments