No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR PSG i duhen 70 milionë, ja dy yjet që do të sakrifikohen

PSG i duhen 70 milionë, ja dy yjet që do të sakrifikohen

L’Equipe ka shkruar se Paris Saint-Germain, përveç vështirësive shëndetësore pas rasteve të shumta me Covid-19, duhet të bëjë llogaritë edhe me bilancin.

Kampionët e Francës janë në kërkim të 70 milionë eurove për të rregulluar buxhetin dhe mund të vendosë të sakrifikojë dy yje për ta arritur këtë shifër.

Dy lojtarët me valixhet në dorë janë portieri Alphonse Areola dhe mesfushori Julian Draxler, i aktivizuar shumë pak dhe me një rendiment me ulje-ngritje qëkur ka shkuar në Paris.

Jo vetëm kaq, edhe i riu Loic Mbe Soh, i kërkuar shumë në atdhe dhe në Spanjë, rrezikon të ndryshojë ekip.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments