No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Messi, tjetër “krisje” te Barça: është i zhgënjyer nga shokët e skuadrës...

Messi, tjetër “krisje” te Barça: është i zhgënjyer nga shokët e skuadrës sepse…

Lionel Messi i lënë vetëm te Barcelona.

Mund të përmblidhet në këtë mënyrë situata e Pleshtit te katalanasit. I burgosuri një dashurie të kushtëzuar kundrejt fanellës, por njëkohësisht në pranga për një kontratë dhe një klauzolë të pazgjidhshme.

Tani, duket se argjentinasi ka probleme edhe me shokët e skuadrës.

Sipas El Transistor të Onda Cero, Messi ka mbetur thellësisht i zhgënjyer nga shokët e skuadrës. Arsyeja? Mungesa e mbështetjes, jo shumë publikisht, sa privatisht.

Me pak fjalë, argjentinasi nuk ka patur asnjë mbështetje nga shokët e ekipit në një situatë të vështirë.

Messi dhye Barcelona nuk kanë qenë kurrë kaq afër dhe kaq larg njëkohësisht.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments