No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Mbappe nuk demoralizohet, paralajmëron rivalët për Championsin

Mbappe nuk demoralizohet, paralajmëron rivalët për Championsin

Humbja në finale kundër Bayern Munchen nuk ka demoralizuar aspak sulmuesin e PSG-së, Kylian Mbappe. Ky i fundit ka folur pas fitores së Francës kundër Suedisë me golin e tij.

Ai u ngacmua nga gazetarët në lidhje me finalen e humbur dhe u shpreh. “Shumë ekipe kanë humbur finalet dhe i kanë fituar ata vitin pasardhës.

“Duhet të bëjmë mirë. Shpresoj të ndodhë kështu dhe të qëndrojmë të fortë në vazhdim”, – tha ai. Mbappe duket në formë dhe do të udhëheqë PSG drejt fitimit të titullit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments