No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Grekët do të përballen me një flamur gjigant kuqezi

Grekët do të përballen me një flamur gjigant kuqezi

Kombëtarja e Greqisë gjatë ndeshjes me Kosovën do të përballet me një flamur gjigant kuqezi.

Një flamur i tillë është vendosur mbi pllatonë e Pallatit të Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Flamuri do të duket gjatë ndeshjes, pasi ka pamje të mirë.

Takimi Kosovë – Greqi luhet sonte në stadiumin Fadil Vokrri me fillim prej orës 20:45.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments