No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR “Wanda Nara, grua pa ndjenja”, Maxi Lopez shpërthen sërish

“Wanda Nara, grua pa ndjenja”, Maxi Lopez shpërthen sërish

Wanda Nara ka mohuar që ndokush në familjen e saj, përfshirë Mauron dhe fëmijët, të jenë pozitive me COVID-19. “L’Equipe” shkruante se sulmuesi argjentinas ishte infektuar, sikurse kishte ndodhur edhe me futbollistë të tjerë si Neymar, Di Maria, Paredes, Keylor Navas dhe Maurqinhos.

Këto lajme e kanë shqetësuar sulmuesin Maxi Lopez, i cili ka reaguar gjatë programit televiziv “Los Angeles de la Manana”. Sigurisht akuzat për Wanda Nara nuk kanë munguar.

“Jam i indinjuar, ajo është një grua pa ndjenja. Unë kam dy fëmijë pozitivë për shkak të kësaj. I thashë asaj të mos shkonte në Ibiza, pasi të gjithë që shkojnë atje kthehen pozitivë. Gjithsesi ajo shkoi. Nëse ajo nuk i kuptonte rreziqet e atyre pushimeve, kush mund t’i kuptonte?”, është shprehur Lopez.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments