No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Uria, gazetari që intervistori Messi-n: Nuk i interesojnë paratë, do vetëm…

Uria, gazetari që intervistori Messi-n: Nuk i interesojnë paratë, do vetëm…

Ruben Uria, gazetari i goal.com që ka r ealizuar intervistën ekskluzive me Lionel Messi-n, ka bërë një shkrim në lidhje me këtë në faqet e të përditshmes spanjolle Sport.

“Përsëri janë gabuar me Messi-n, sepse ai nuk do paratë, por fanellën. Ka menduar të largohet, sigurisht, por nuk e ka bërë për diçka të parëndësishme”.

“Ai nuk do të dashuria e madhe e jetës së tij, i vetmi klub të cilit i detyrohet gjithçka dhe të cilit i ka dhënë gjithçka, të përfundojë keq, edhe pse këshilli administrativ do ta meritonte”.

“Messi është Barça dhe Barça është Messi. Dhe askush nuk çon në gjykatë atë që do më shumë se gjithçka”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments