No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Reali i ofron mbrojtësin Man.United, nuk e shesin te rivalët e La...

Reali i ofron mbrojtësin Man.United, nuk e shesin te rivalët e La Ligas

Real Madridi po mundohet që të shesë sa më shumë lojtarë që nuk i ka në plane. Trajneri Zinedine Zidane fatmirësisht ka një mor zgjedhjesh dhe po heq nga lista futbollistët që nuk i duhen.

Mbrojtësi Sergio Reguilon luajti rregullisht te Sevilla si i huazuar, ndërsa kampionët e Spanjës duan ta shesin në Angli. Eksperti i merkatos, Fabrizio Romano, shkruan se “Los Blancos” ia kanë ofruar kartonin e tij “Djajve të kuq”.

Nuk ka ende një marrëveshje mes palëve, por gjithçka mbetet për t’u parë në vazhdimësi. Reguilion nuk dëshiron të qëndrojë në Madrid, pasi do të ishte zgjedhje e tretë pas Mendys dhe Marcelos.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Akili i pathyeshëm, kalon në gjysmëfinale të Evropianit

Me katër fitore, një pa luftë, Akil Gjakova arrin në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian, që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë. Në çerekfinale mundi rusin...

Sot përballja e dy trajnerëve karizmatik

Superliga e Kosovës sot sjell dy përballje interesante. Llapi që po lufton për ekzistencë, viziton Gjilanin. Ismet Munishi si trajner i ‘Skifterave’ për herë të...

Recent Comments