No menu items!
Ballina KRYESORE Prishtina godet në treg, arrin marrëveshje me Gledi Micin

Prishtina godet në treg, arrin marrëveshje me Gledi Micin

Prishtina nuk e ka ndërmend të ndalet! Pas Sabien Lilajt, bardhekaltërit janë pranë zyrtarizimit tjetër të madh.

Gazeta Olle mëson ekskluzivisht se Prishtina ka arritur marrëveshje me Gledi Micin.

Palët kanë zgjidhur sot edhe detajet e fundit të marrëveshjes.

Mici pritet të zbarkojë në kryeqytet gjatë ditëve në vijim për t’u prezantuar te bardhekaltërit.

Mbrojtësi i majtë ishte pjesë e Shkëndijës në edicionin e kaluar, por u nda me kuqezinjtë në afatin kalimtar.

Ditë më parë negociatat me klubin prishtinas për “Olle” i kishte konfirmuar edhe vetë Mici.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments