No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pirlo e nis me marsh të parë, përjashton dy senatorët në ndeshjen...

Pirlo e nis me marsh të parë, përjashton dy senatorët në ndeshjen miqësore

Juventusi i Andrea Pirlos zhvilloi një ndeshje miqësore me skuadrën U-23 dhe fitoi me rezultatin 1-0. Goli i vetëm u shënua nga Marko Pjaca, i cili luajti nën drejtimin e trajnerit të ri.

Numri një i stolit luajti me një 4-3-3. Ai përdori Cuadradon si mbrojtës të djathtë duke i dhënë më shumë liri n% sulm. Melo luajti në vendin e Miralem Pjanicit.

Aaron Ramsey, Douglas Costa dhe Weston McKennie plotësuan sulmin. Pjaca mund të luajë shansin e tij në këtë rikthim, ndërsa Higuain dhe Sami Khedira nuk ishin grumbulluar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Nga maji, tifozët do të lejohen në ndeshjet e Serie A

Kryeministri italian, Mario Graghi ka shpallur masat e reja për Covid-19. Ai deklaroi se nga prilli, sportet si futsall,...

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Recent Comments