No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milan-i nuk ndalet, do një tjetër yll të Real-it

Milan-i nuk ndalet, do një tjetër yll të Real-it

Milan-i nuk ka ndërmend të ndalet.

Pasi ka konfirmuar Zlatan Ibrahimovic dhe ka siguruar Brahim Diaz, Djallit mund të realizojë një tjetër goditje tani.

Përsëri nga Real Madrid…

Përforcimi për sulmin e Milan-it mund të vijë edhe këtë herë nga Spanja dhe më saktësisht nga Real Madrid.

Kuqezinjtë kërkojnë një zëvendës të Ibrahimovic dhe, sipas Tuttosport, ëndrra e ndaluar quhet Luka Jovic.

Futbollisti, i cili vjen nga një sezon zhgënjyes, mund të ketë dëshirë për revansh dhe nëse nuk do të ketë hapësira për të te skuadra e Zidane, Milan është gati të përfitojë nga rasti.

Marrëdhëniet mes dy klubeve janë shumë të mirë dhe nuk përjashtohet mundësia e hapjes së negociatave për një operacion që, gjithsesi, do të mbetej i vështirë për t’u mbyllur me sukses për shkak të formulës së transferimit dhe shifrave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments