No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Menaxheri i njohur: As Dzeko dhe as Suarez, sulmuesi i ri i...

Menaxheri i njohur: As Dzeko dhe as Suarez, sulmuesi i ri i Juventus-it do të jetë…

Në një intervistë të dhënë për Radio Deejay, menaxheri ekspert Giovanni Branchini ka lëshuar një bombë në lidhje me atë që do të jetë sulmuesi i ardhshëm i Juventus-it.

“Nuk është asnjëri nga ata që janë përmendur deri tani”, ka deklaruar ai.

“Nuk është Kean, nuk është Suarez, nuk është Dzeko, nuk është Cavani. Besoj se Juventus do të kthejë Morata-n”.

Morata u ble nga bardhezinjtë më 19 korrikun e 2014-ës për 20 milionë euro, me Real Madrid që vendosi kaluzolën për ta blerë mbrapsht spanjollin, që ishte e vlefshme për dy sezone dhe të cilën e aktivizoi në fund të sezonit 2015-16, duke paguar 30 milionë euro.

Alvaro ka luajtur 93 ndeshje me bardhezinjtë, duke shënuar 27 gola.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments