No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Juventus s’heq dorë nga ëndrra, mund ta realizojë me 40 milionë euro

Juventus s’heq dorë nga ëndrra, mund ta realizojë me 40 milionë euro

Paul Pogba është kthyer në orbitën e Juventus-it.

Mesfushori i Manchester United është kthyer në qendër të zërave të merkatos që flasin për një kthim të tijin në Torino.

Sipas Tuttosport, plani për rikthimin e francezit te bardhezinjtë është menduar në çdo detaj.

Manchester United dhe lojtari janë të lidhur nga një kontratë prej 13.5 milionë eurosh në sezon deri në vitin 2022 dhe Juventus po mendon të presë edhe një vit për ta realizuar goditjen me shifra më të ulëta se 130 milionë eurot e kërkuara nga Djajtë e Kuq.

Me një kontratë drejt skadencës dhe 29 vite në kartën e identiteti, francezi mund të sigurohet edhe për një shifër jo më të lartë se 40 milionë euro.

Një shumë më se e përballueshme që do ta lejonte Juventus-in të rikthente kampionin e botës në shtëpi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments