No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ish-ylli i United sulmon Sanchez: Ndoshta ka parë një fantazmë…

Ish-ylli i United sulmon Sanchez: Ndoshta ka parë një fantazmë…

Kanë shkaktuar shumë diskutime deklaratat e Alexis Sanchez mbi eksperiencën e tij te Manchester United.

Ish-sulmuesi i Djajve të Kuq ka folur momentet e këqija të kaluara me fanellën e klubit anglez, duke rrëfyer se ka menduar të largohet menjëherë pas seancës së parë stërvitore.

Fjalë këto që nuk janë pëlqyer nga një ish-lojtar i United, braziliani Rafael. Siç ka bërë të ditur Sportbible, mbrojtësi nuk e ka kursyer kilianin me një mesazh thumbues në rrjetet sociale.

“Donte të largohej nga Manchester United pas stërvitjes së parë? Ndoshta ka parë një fantazmë dhe është frikësuar”, ka shkruar Rafael në Instagram.

“Vetëm kështu mund të shpjegohet pse luante gjithmonë keq sa herë që zbriste në fushë”.

Fjalë të rënda që mbrojnë klubin anglez, por sulmojnë ashpër yllin e Inter-it. A do të ketë një replikë? Të shohim…

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Ish-futbollisti shqiptar ndërron jetë nga Covid-19

Covid-19 i ka marrë jetën ditën e sotme, ish-futbollistit të shquar të Turbinës, Ndriçim Beshiri, zemra e të cilit pushoi të rrahuri...

Nga maji, tifozët do të lejohen në ndeshjet e Serie A

Kryeministri italian, Mario Graghi ka shpallur masat e reja për Covid-19. Ai deklaroi se nga prilli, sportet si futsall,...

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Recent Comments