No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Intervista e Messit, De Jong është i pari nga lojtarët që reagon!

Intervista e Messit, De Jong është i pari nga lojtarët që reagon!

Mesfushori i Barcelonës, Frenkie De Jong, ka folur në lidhje me qëndrimin e Leo Messit te Barcelona. Ai shfaqet shumë i gëzuar për diçka të tillë dhe nuk nguron ta thotë.

“Personalisht jam shumë i gëzuar që ai do të qëndrojë. Messi është lojtari më i mirë në botë dhe fakti që qëndront e Barcelona, më bën të lumtur.

“Nuk kam pasur kontakte me drejtuesit e Barces apo njerëzit që qëndrojnë rreth Messit. Çështja e tyre qëndron mes Leo Messit dhe Barces. Nuk isha aspak dijeni sepse nuk isha në Barcelonë, nuk ka sens të pyesja. Po pres me padurim të rikthehem në klub”, – tha ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments