No menu items!
Ballina KRYESORE Hamilton siguron pole position-in e radhës. Katastrofë për Ferrari-n (video)

Hamilton siguron pole position-in e radhës. Katastrofë për Ferrari-n (video)

Lewis Hamilton do ta nisë nga vendi i parë Çmimin e Madh të Italisë që do të zhvillohet ditën e nesërme.

Piloti anglez, në fakt, ka siguruar pole position në provat kualifikuese të zhvilluara sot.

Kampioni i botës ka lënë mbrapa shokun e skuadrës Valtteri Bottas.

Katastrofë për Ferrari-n, me Charles Leclerc që do ta nise garën nga vendi i 13-të dhe Sebastian Vettel nga i 17-ti.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Manchester City blindon Foden me një rrogë marramendëse

Phi Foden ka shpërthyer. Në përballjen e dyfishtë kundër Borussia Dortmund në çerekfinalet e Champions League ka qenë vendimtar në të dy ndeshjet, për...

Musaila realizon dy gola, Bayern fluturon (VIDEO)

Bayern Munich e mbyll pjesën e parë në fushën e Wolfsburg me rezultatin 3-1. https://streamable.com/7jwios Pas fillimit super të djemve të Hansi Flick me golin e...

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Recent Comments