No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Formacioni: Anglia e nis me debutime, ylli i City-t në formacion

Formacioni: Anglia e nis me debutime, ylli i City-t në formacion

Anglia do të luajë kundër Islandës në transfertë. Ndeshja mes anglezëve dhe islandezëve do të zhvillohet në orën 18:00, të ditës së sotme.

Trajneri Gareth Southgate i “3 Luanëve” ka publikuar formacionin titullar dhe për herë të parë luan nga minuta e parë Foden. Lojtari i Manchester City-t do të bëjë debutimin me ekipin e parë.

Ai do të ndihmojë Kane dhe Sterling që luajnë në majë të sulmit, ndërsa do të ketë në krah të tij Ward-Prowse dhe Sanchon. Ishullorët duan t’i nisin mbarë këto eliminatore.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments