No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Befasi për Real-in, ylli refuzon transferimin pas arritjes së marrëveshjes

Befasi për Real-in, ylli refuzon transferimin pas arritjes së marrëveshjes

Probleme për Real Madrid.

Mariano Diaz ka refuzuar transferimin te Benfica dhe do të mbetet te Los Blancos me rrogën e tij 4.5 milionë euro në sezon që do të vazhdojë të rëndojë në bilancin e klubit.

Siç ka bërë të ditur O Jogo, klubi luzitan është tërhequr pavarësisht se kishte arritur marrëveshjen me Florentino Perez për huazimin me të drejtën e blerjes të lojtarit.

Arsyeja? rezistenca e ish-yllit të Lyon, që ka shtyrë portugezët te Darwin Nunez, i zyrtarizuar ditën e djeshme.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ky është futbollisti me çmimin më të lartë në Superligën e Kosovës

Forma fenomenale nga Mirlind Daku në këtë sezon i është rritur edhe vlera në treg, ku nga 300 mijë euro, tani ka...

Barça dhe Juventus, luftë e ashpër për Kun Agüero

Sikurse shkruan sot katalanasja “Sport”, Barça ka vendosur të futet në garë për Kun Agüero. Pas disa ditësh reflektimi, klubi Blaugrana duket i bindur:...

B*OMBA NGA SPANJA: “Mbappe do të luajë te Reali sezonin tjetër”

Kylian Mbappe dhe Real Madrid do të bashkohen së shpejti. Bomba e lëshuar nga emisioni “Chiringuito” në Spanjë ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. Ka...

Kjo është arsyeja e mungesës së Ramosit në ndeshjen kundër Liverpoolit

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Mbrojtësi spanjoll është duke u shëruar nga lëndimi...

Recent Comments