No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Shevchenko del hapur dhe shpreh dëshirën e tij të madhe!

Shevchenko del hapur dhe shpreh dëshirën e tij të madhe!

Andriy Shevchenko del hapur dhe jep mesazhin e tij mbi të ardhmen. Trajneri i Ukrainës foli pas ndeshjes ndaj Zvicrës. Disa herë është përfolur emri i tij për marrjen e drejtimit të Milanit, klub në të cilin kaloi vitet më të arta të karrierës dhe fitoi gjithçka, mbi të gjitha Champions League dhe “Topin e Artë”.

Sigurisht që do të më pëlqente të drejtoja një klub. Të jesh çdo ditë në kontakt me lojtarët është shumë e mirë për një trajner. Duhet të hedhësh hapa para nga dita në ditë.

Për momentin jam i përqendruar për të dërguar përpara projektin me kombëtaren, pastaj është e rëndësishme të kesh një mundësi për të drejtuar një klub“, deklaron Sheva.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments