No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona, zbulohet kushti i Messi-t për të qëndruar

Barcelona, zbulohet kushti i Messi-t për të qëndruar

E ardhmja e Lionel Messi-t vazhdon të jetë çështja kryesore në këto javë. Numri 10 i Barcelona-s duket se do t’i thoshte lamtumirë Katalunjës, por diçka mund të ketë ndryshuar gjatë këtyre orëve.

Messi, sipas mediave spanjolle, ka vënë një kusht për qëndrimin e tij: atë që Luis Suarez të qëndrojë gjithashtu në ekip.

Ky mësohet të jetë kushti që Leo i ka vendosur katalanasve për të mos u larguar nga Barcelona. Ai nuk ka qenë i kënaqur me zërat në lidhje me një lamtumirë të mundshme të Suarez dhe me faktin se Koeman e ka likuiduar uruguaianin me një telefonatë.

Argjentinasi mund ta përmbysë situatën e tij dhe të mikut që, në këto orë, dukej se ishte shumë afër transferimit tek Juventus.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments