No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milani merr talentin e Real Madrid, orë vendimtare për Bakayoko!

Milani merr talentin e Real Madrid, orë vendimtare për Bakayoko!

Sipas asaj që SportMediaset raporton për Italia Uno, është bërë për mbërritjen e Brahim Diaz në Milano nga Real Madrid: lojtari do të zbresë në Milanello me një hua të kushtueshme me të drejtën e shpengimit, një marrëveshje totale me vlerë rreth 20 milion euro. Blancos kanë siguruar të drejtën për të blerë përsëri (shifrat ende të fshehta). Sakaq, afron edhe huazimi i Bakayoko me të drejtë blerje më pak se 30 mln euro sa kërkon Chelsea!

Maldini dhe Massara po punojnë fort me Chelsea dhe tani presin edhe detajet e fundit përpara se të mbyllin gjithçka. “Djalli” nuk përmbahet në merkato.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments