No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milani bën ofertë për Federico Chiesa! Detajet

Milani bën ofertë për Federico Chiesa! Detajet

Pas Tonalit dhe Diaz, pritet të zyrtarizohen, por edhe Bakayoko në huazim, tani Milani po kërkon qershinë mbi tortë dhe ajo korrispondon me emrin e Federico Chiesa.

Talenti italian i Fiorentinas ka refuzuar rinovimin dhe tashmë ka bërë me dije se dëshiron të largohet, aq sa Maldini ka hyrë në lojë dhe sipas Sportmediaset ka bërë ofertën e parë: kartoni i Lucas Paqueta, 20 mln euro dhe 10 mln euro bonuse!

Tani, Fiorentina duhet të përgjigjet, gjithmonë nëse është e vërtetë oferta ose jo!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Batatina “thumbon” Gjilanin: “Ndërresat vija vija, kur dojmë vijmë ju mujm te shpija”

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është shprehur tejet i lumtur me fitoren e sotme të skuadrës së tij ndaj Gjilanit. Madje, ai...

Llapi e befason Gjilanin, Edon Sadriu ndëshkon ish-skuadrën me dy gola

Llapi ka arritur të ndal serinë prej katër ndeshjeve pa humbje të Gjilanit. Skuadra e drejtuar nga trajneri Tahir...

Prishtina fiton pa problem ndaj Arbërisë

Prishtina ka shënuar fitoren me rezultatin 2:0 ndaj Arbërisë të shtunën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Kryeqytetasit me...

Manchester City blindon Foden me një rrogë marramendëse

Phi Foden ka shpërthyer. Në përballjen e dyfishtë kundër Borussia Dortmund në çerekfinalet e Champions League ka qenë vendimtar në të dy ndeshjet, për...

Recent Comments