No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Inter, ylli i skuadrës jep lajmin e hidhur

Inter, ylli i skuadrës jep lajmin e hidhur

Një lajm i trishtë ka goditur botën e Inter-it dhe në përgjithësi atë të futbollit.

Antonio Candreva, në fakt, ka lajmëruar zhdukjen nga jeta të babait të tij në orët e kaluara. Futbollisti ka dhënë lajmin e hidhur nëpërmjet një postimi në Instagram.

Një fotografi bardhezi me një frazë të qartë: “Do të kem gjithmonë me vete. Mirupafshim Ba”.

Candreva ka bërë të ditur në këtë mënyrë humbjen e babait të tij. Nga sa mësohet, babai i ish-yllit të Lazio-s ka qenë i sëmurë prej disa kohësh dhe është shuar pas një beteje të gjatë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments