No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Nainggolan kthehet te Interi dhe bën shaka mbi Messin!

Nainggolan kthehet te Interi dhe bën shaka mbi Messin!

Radja Nainggolan ishte protagonist pak minuta më parë e një Instagram live, së bashku me ish-shokun e skuadrës Lorenzo Ariaudo, tani një lojtar i Frosinone. Mbrojtësi “pyeti” ish-shokun e skuadrës për situatën e tij.

“Mbarova huazimin te Cagliari dhe duhet të kthehem në Milano. Pastaj do të shohim – tha Nainggolan – Për fat të mirë kam bërë tashmë një javë stërvitje këtu. Sot është dita ime e fundit si një lojtar i Cagliarit. Ia futën kot me këtë historinë e katërmbëdhjetë muajve … “, raporton FcInterNews.it. “Messi? Unë nuk e di dinamikën sepse nuk lexoj një m*t, por në fund të fundit ai do të qëndrojë te Barcelona. A do të jetë shoku im i skuadrës te Inter? Jo, nuk dua të luaj me të (qesh, ed). Shumë i fortë ”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments