No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Mourinho godet sërish, i futet Manchester United në pjesë për yllin e...

Mourinho godet sërish, i futet Manchester United në pjesë për yllin e madh!

Real Madridi, Barcelona apo Manchester United? Donny van de Beek ka mbetur peng i fjalëve për shumë kohë. Holandezi do të largohet nga klubi me shumë mundësi, por destinacioni i ri mund të jetë një surprizë e madhe sipas asaj që shkruan The Mirror.

Tottenham është futur në garë për të rrëmbyer futbollistin e Ajaxit. Trajneri Jose Mourinho është futur shpejt në garë, pasi dëshiron të përfitojë nga stepja e klubeve të mëdha dhe të sigurojë shërbimet e 23-vjeçarit. Van de Beek nga krahu tjetër dëshiron thjeshtë të hedhë hapin tjetër të madh në karrierë dhe të largohet nga Holanda.

“The Special One” e pëlqen shumë lojtarin dhe mendon se mund të godasë me afrimin e tij në skuadër. Ajaxi nga krahu tjetër nuk do të bëjë rezistencë dhe shpreson që të marrë shifrën e duhur të parave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments