No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Kjo është ajo që ndodh, nëse Leo Messi nuk vjen…

Kjo është ajo që ndodh, nëse Leo Messi nuk vjen…

Imazhet e këtij tifozi të vogël të Barcelonës po bëjnë xhiron e botës. Ai shkoi dje në qendrën sportive të klubit katalanas i veshur me fanellën e Messit, me shpresën se do të mund ta shihte idhullin e vet përsëri. Kampioni argjentinas, i cili dëshiron të largohet nga klubi blaugrana, megjithatë, nuk u paraqit në ekzaminimet mjekësore, ndryshe nga shokët e tij të skuadrës. Për djalin qe një zhgënjim shumë i fortë, siç tregon kjo fotografi, e cila është bërë “virale” në mbarë globin tashmë. Ajo tregon se çfarë do të thotë për popullin katalanas lamtumira e kapitenit, e futbollistit më të mirë në historinë e Barçës, por për shumë njerëz edhe të krejt futbollit botëror.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments