No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona e papërgatitur, Vidal i parashtron kërkesën e papritur!

Barcelona e papërgatitur, Vidal i parashtron kërkesën e papritur!

Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal, nuk do të qëndrojë me klubin katalanas për sezonin e ardhshëm. Klubi nuk e ka në plane, ndërsa kiliani nuk dëshiron të vazhdojë më me ekipin spanjoll.
Trajneri Ronald Koeman ia ka bërë të qartë se nuk e do, prandaj dhe Vidal po mundohet të lirohet. Ai dëshiron që të dalë si futbollist i lirë dhe të prishë kontratën që skadon në qershorin e 2021.
Sky Sport shkruan se mesfushori po mundohet të gjejë dakordësinë me klubin. Kiliani dëshiron t’i bashkohet ekipit të Interit dhe po mundohet që të mbyllë shpejt diçka të tillë. Trajneri Antonio Conte e pret me krahëhapur, pasi e ka kërkuar dhe sezonin e kaluar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Nga maji, tifozët do të lejohen në ndeshjet e Serie A

Kryeministri italian, Mario Graghi ka shpallur masat e reja për Covid-19. Ai deklaroi se nga prilli, sportet si futsall,...

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Recent Comments