No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Reali arriti marrëveshjen për largimin, sulmuesi bllokon totalisht lëvizjen

Reali arriti marrëveshjen për largimin, sulmuesi bllokon totalisht lëvizjen

Benfica ka arritur marrëveshjen me Real Madridin për huazimin e Mariano Diazit me opsion blerje për 20 milionë euro, por ka një problem. Sulmuesi mund të bllokojë lëvizjen dhe të mbetet në Spanjë.
Agjenti i tij, David Aranda, është shfaqur shumë i irrituar me mënyrën se si janë trajtuar nga Reali dhe Benfica. “Askush nga Benfica nuk ka folur me mua apo lojtarin ende.
“Nëse ata duan të vazhdojnë negociatat, ne duhet ta dimë. Nëse ka një marrëveshje mes klubeve, më duket e çuditshme që Benfica nuk ka folur me ne për të na bindur. Zakonisht nuk bën biznes pas shpinës së lojtarit që dëshiron të blesh”, – tha ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments