No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR E ardhmja e Guardiolës varet nga Messi, City në ankth të madh!

E ardhmja e Guardiolës varet nga Messi, City në ankth të madh!

Manchester City po punon që të bëjë goditjen e shekullit. “Qytetarët” duan të afrojnë Lionel Messin sipas asaj që shkruan Daily Mail dhe po përgatitet për rinovimin e trajnerit Pep Guardiola.

Numri një i stolit është futur në vitin e fundit të kontratës dhe mund të largohet në fund të edicionit të ardhshëm. E ardhmja e Guardiolës varet shumë nga afrimi apo jo i argjentinasit.

Pep ndodhet në Spanjë për të folur me Messin. Ai do të rinovojë nëse marrëveshja me argjentinasin do të arrihet, pasi sulmuesi do të qëndrojë të paktën 2 vite në Angli.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments